Чемпіонат Харківської області з боксу: досягнення вихованців Височанської ДЮСШ

09.10.2023

5-6 жовтня в місті Харків на спортивній базі ДЮСШ "Восток" відбувся важливий спортивний захід - Чемпіонат Харківської області з боксу серед юнаків та дівчат 2010-11 років народження. У змаганнях взяли участь двоє представників нашої громади з Височанської ДЮСШ.

Юні боксери показали вражаючі результати та завоювали вагомі призові місця:

🏆Радишевський Тимур: 1 місце
🏆Єфімов Даниїл: 3 місце

Пишаємося нашими юними боксерами та їх тренером Ігорем Терещенком! Віримо, що вони досягнуть ще більших висот у майбутньому. Бажаємо їм невичерпного натхнення та подальших перемог на спортивних рингах!