Шановні медичні працівники Височанської селищної ради!

27.07.2023

💙💛Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника!
Ваша невтомна праця, професіоналізм та відданість медичній справі є надзвичайно цінними і незамінними для нашої громади.

💙💛Ви - справжні герої, які кожного дня стоять на захисті здоров'я та життя наших співгромадян. Ваша турбота і вміння рятувати життя, заспокоїти серце та допомогти у скрутний момент - це безцінний дарунок, який ви надаєте усім нам. Своєю працею і відданістю справі ви не тільки лікуєте тіло, а й зігріваєте душі пацієнтів.

💙💛Нехай це свято приносить вам радість і задоволення, а кожен новий день - визнання та повагу від оточуючих. Бажаємо міцного здоров'я, щастя у родині та здійснення всіх ваших мрій.