Обличчя громади:

25.10.2022

22 жовтня цього року був започаткований щорічний Відкритий турнір з футболу на честь заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, майстра спорту, Почесного громадянина Харківського району Миколи Яковича Приза.

Це видатна людина, яка протягом багатьох років виховала декілька поколінь не тільки фізично загартованих і здорових молодих людей, а й відомих в усьому світі спортсменів.
🏆Так, завдяки цілеспрямованій роботі Миколи Приза, майстри спорту міжнародного класу Оксана Гуськова та Олександр Ліхвальд стали учасниками XXVII літніх Олімпійських ігор 2000 р. в Сіднеї.
🏆Особистою заслугою відомого тренера стала підготовка до зимових Олімпійських ігор 1998 р. в Нагано (Японія) учасника змагань з ковзанярського спорту Сергія Приза.

📖Але це ще не все. Як відомо, успішна людина успішна в усьому. Мало хто знає, що Микола Якович є автором декількох книг, присвячених видатним людям смт Бабаї та Харківського району: «Спортивная доблесть Харьковского района», «С любовью о малой родине», «Две стороны одной медали».

🏆⚽️Саме на честь цієї видатної людини минулої суботи, 22 жовтня, у селищі Березівка Пісочинської громади провели відкритий турнір з футболу, в якому взяли участь чотири команди.

🏆Перехідний кубок у запеклій боротьбі отримала команда СК "Люботин".
2 місце посіла збірна команда Височанської селищної ради.
3 місце - СК "Безлюдівка".
4 місце - команда Пісочинської ОТГ.

На спортивному заході були присутні:
⚽️ Височанський селищний голова Олександр Мороз;
⚽️голова комітету з організації змагань Харківської обласної федерації футболу Олександр Нечипоренко;
⚽️депутат Харківської районної ради Олег Козаков;
⚽️ начальник Відділу культури, молоді і спорту Височанської селищної ради Людмила Чечіна;
⚽️ начальник Відділу освіти Височанської селищної ради Анатолій Червоний;
⚽️староста Березівського старостинського округу Ігор Штода;
⚽️староста Покотилівського старостинського округу В'ячеслав Богатий.

🏆⚽️Взяли участь майстри спорту, володарі кубку СРСР по футболу Віктор Камарзаєв та Володимир Лінке.

Пишаємося нашим видатним земляком!

Разом до Перемоги!🇺🇦