6 жовтня у сел. Покотилівка група дітей вчинила акт вандалізму, зламавши одну з гойдалок для малечі на майданчику біля Будинку культури

11.10.2023

.🔸На жаль, подібні випадки стають дедалі більш поширеними у населених пунктах громади. Дуже прикро, що не цінується нелегка праця наших комунальників задля комфортного життя мешканців.

🔹Старостою Покотилівського старостинського округу В’ячеславом Богатим та поліцейськими офіцерами громади поліції було проведене розслідування. У результаті були встановлені особи, винні у вандалізмі. Відповідно до закону з їхніми батьками була проведена профілактична бесіда.

Шановні батьки! Закликаємо вас приділити особливу увагу вихованню своїх дітей та пояснити їм, що вандалізм та знищення майна - це неприпустимо. Така поведінка завдає шкоди не лише майну, але й репутації нашої громади.

‼️Якщо схожі випадки будуть мати місце в майбутньому, то винуватців буде притягнуто до адміністративної або кримінальної відповідальності‼️

Звертаємось до усіх мешканців громади бути небайдужими і берегти комунальне майно, адже це наш з вами спільний дім, і безпосередньо від кожного з нас залежить, наскільки комфортним та затишним буде проживання у ньому!